Nasze usługi

MD-KAM-kamień-bruk-granit-(110)

Kamień ogrodowyDysponujemy bogatym wyborem kamieni ogrodowych. Kamień ogrodowy jest doskonałym uzupełnieniem i ozdobą każdego ogrodu, czy też ogródka. Doskonale komponuje się z zielenią i elementami drewnianymi. Kamień ogrodowy wprowadza klimat powrotu do natury w naszym zurbanizowanym świecie.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kamień budowlanyKamień budowlany ma bardzo szerokie zastosowanie w procesie budowania i wykończania domu i ogrodu. Stosowany jest zarówno przy wykonywaniu elewacji z kamienia, jak i budowie ogrodzeń kamiennych. Kamień budowlany jest również znakomitym materiałem do układani tarasów, ścieżek i innych nawierzchni oraz budowania grilli ogrodowych i oczek wodnych.

10

Kostka granitowaGranit to najtwardszy kamień stosowany w budownictwie. Łupana kostka granitowa to wspaniały materiał na ścieżki , tarasy i podjazdy samochodowe. Największą zaletą kostki granitowej są jej właściwości : wysoka mrozoodporność , bardzo niska nasiąkliwość i ścieralność. Łupana kostka granitowa nadaje wszelkim nawierzchniom urok naturalności. Kostka granitowa występuję w kilku rozmiarach i kolorach.

17

Żwiry i grysyŻwiry i grysy są niezbędnym materiałem przy urządzaniu ogrodów. Żwiry (kamień naturalnie bądź mechanicznie obtaczany) i grysy (kamień kruszony) wykorzystuje się przy wypełnianiu opaski wokół domu , jako nawierzchnie ścieżek i podjazdów , oraz element ozdobny wokół drzew i krzewów.

MD-KAM-kamien-bruk-granit-(195)

Układanie kostki granitowej

Zajmujemy się układaniem kostki granitowej. W zależności od potrzeb proponujemy kostkę granitową w różnych wielkościach :
- na ścieżki i tarasy rozmiary 4/6,7/9
- na podjazdy samochodowe rozmiary 8/11,15/17
Oraz kolorach : szarym, szaro-rudym, melanż, (szaro-żółtym), żółtym, czerwonym, czarnym, oraz wielokolorowym mix.
Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem, oraz potrzebnym sprzętem. Gwarantujemy wysoką jakość i rozsądne ceny.

MD-KAM-kamien-bruk-granit-(84)

Budowanie ogrodzeń kamiennychBudujemy ogrodzenia kamienne. W zależności od upodobań klienta , budujemy ogrodzenia z różnego rodzaju kamieni , lub obkładamy kamieniem ogrodzenia z betonu. Ogrodzenia kamienne zachwycają , poprzez bogatą paletę kolorów i różnorodną fakturę, niepowtarzalnym urokiem oraz stwarzają poczucie solidności i bezpieczeństwa.
MD KAM kamien bruk granit (87)
Wykonywanie elewacji kamiennychBardzo często o wyjątkowej urodzie budynku decyduje jego elewacja. Wykonujemy elewacje kamienne zarówno z płyt regularnie ciętych jak i z kamienia łupanego. Elewacje kamienne nie pogarszają współczynników termoizolacji , a jednocześnie stanowią o niepowtarzalności budynku.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Grille ogrodowe z kamieniaGrill z kamienia to wspaniała ozdoba każdego ogrodu oraz doskonałe miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Oferujemy grille tradycyjne , ale także z wędzarką. Grill z kamienia połączony z drewnianą altaną , pozwoli miło spędzić czas nawet przy lekko niesprzyjającej aurze.
MD KAM kamien brukarstwo granit (2)
Oczka , kaskady i ściany wodneNaturalnym uzupełnieniem każdego ogrodu, jest oczko , kaskada lub ściana wodna. Kojący szum wody, widok rozwijającej się roślinności oraz możliwość obserwacji wodnych stworzeń (ryby , żaby etc.) , to wspaniały relaks dla dorosłych i dla dzieci. Wykonujemy oczka, kaskady i ściany wodne z pięknych kamieni , które w kontakcie z wodą jeszcze bardziej pokazują swój urok.
P1010227
Tarasy i ścieżki ogrodoweCzęsto lubimy spacerować bez względu na pogodę. Warto więc wytyczyć w ogrodzie ścieżki. by móc zakończyć spacer suchą stopą. Wykonujemy ścieżki z różnego rodzaju kamieni, a to ze żwirów lub grysów, a to z kamiennych płyt, a to z granitowej kostki. Wykonujemy również tarasy z kamienia , które podkreślą urodę i zwiększą komfort użytkowania każdej werandy czy altany.

Wykonujemy wszystko to, co możliwe do zrealizowania z kamienia

roozne 008OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
Tak w ogrodzie, jak i we wnętrzach